no-img
دینا پارس

قوانین خرید سورس اندروید - دینا پارس


دینا پارس
اطلاعیه های سایت

صفحه جدا

قوانین خرید سورس اندروید


فروشگاه سورس اپلیکیشن موبایل دیناپارس

با سلام خدمت همراهان عزیز دیناپارس

با توجه به روند رو به جلو اندروید. تیم دیناپارس تصمیم بر این گرفته که در بخشی از فروشگاه خود را با عنوان فروشگاه سورس کد اندروید را ه اندازی کند که امید است این بخش همانند دیگر بخش های سایت مفید واقع بشه و کمک در راستای علم به دوستان و همراهان گرامی بکند تا بتواند اپلیکیشن های خاص خود را وارد بازار کنند

 

قوانین خرید سورس کد اندروید از مارکت دیناپارس

۱- پشتیبانی محصولات خریداری شده صرفا توسط توسعه دهنده انجام خواهدشدو دیناپارس هیچگونه مسولیتی در قبال ارائه پشتیبانی برای محصولات سورس کد ندارد.

۲-امکان بازگشت وجه محصولات خریداری شده به هیچ وجه وجود ندارد پیش از اجرای هرگونه عملیات خرید تصمیم بگیرید.

۳- توجه داشته باشید هر سورسی ممکن است باگ هایی داشته باشد و وظیفه ی رفع باگ ها بر عهده توسعه دهنده آن می باشد، نه دیناپارس پس قبل خرید حتما این نکته را مد نظر داشته باشید در رابطه با آن محصول تا به مشکلات احتمالی برنخوردید

۴- بعد از خرید محصولات دانلودی و ارسال لینک دانلود، هزینه ای عودت داده نمی شود به علت اینکه محصولات بصورت دیجیتالی دانلودی هستند(در بالا ذکر شد بنده ۲)

۵-قبل از خرید هر محصولی(سورس کد) به نوع آن دقت کنید. سورس های اندروید استودیو یا …..

۶- برای جلوگیری از بروز هرگونه خطا، همیشه سعی کنید نسخه آخر اندروید استودیو و Android sdk خود را دانلود کرده یا بروزرسانی کنید.

۷- بسیاری از مشکلات ناشی از خرابی پروژه ها نیست و بخاطر عدم دانش برنامه نویسی شخص خریدار در روبرو شدن با کدهای خطا است که برطرف کردن این مساله دال بیر توانایی ویرایش کدها و برنامه نویسی به مرور زمان با درگیر شدن شخص با پروژه های مختلف، ساده و راحت خواهد شد. برای این مورد میتوانید مشکلات و متن خطای خود را جستجو یا در گروه های برنامه نویسی مطرح کنید تا افراد حرفه ای شما رو راهنمایی کنند.

۸- فایل سورس کد مورد نظر خریداری شده برای همیشه در پنل کاربری شما قابل دانلود می باشد فقط لینک داری مدت زمانی هست که اگر بعد از مدت یک روز از کار افتاد باید مراجعه به قسمت بخش کاربری خود مجدد لینک را بصورت رایگان فعال کرده برای دانلود مجدد

۹- سلامت هیچ یک از کد های خریداری شده  تضمین نمی شود. چون توسعه دهنده تمامی محصولات، افراد خارجی هستند و در کد نویسی هیچکدام از سورس ها به هیچ وجه ما دخیل نیستیم. از این رو در صورت مشاهده هرگونه مشکل در کدها، آن را با توسعه دهنده آن در میان بگذارید که در آپدیت های بعدی مشکل را حل کنند. وگرنه ما توانایی تغییرات کلی  در سورس ها را نداریم.چون تغییری در کدها ندادیم و بصورت کامل هستند.

۱۰- کلیه محصولات سایت اورجینال بوده و فاقد هرگونه دستکاری از طرف دیناپارس می باشد چون  ما محصولات رو مستقیما خریداری، دانلود و در اینجا برای فروش قرار می دهیم

 

با توجه به اینکه این قسمت فروش سورس کد اپلیکیشن های موبایلی بصورت آزمایشی شروع به فعالیت کرده و رو به جلو هست ممکن است برخی از قوانین با مرور زمان و پیوستن افراد دیگر در حوزه برنامه نویسی اندروید به تیم دیناپارس، بیشتر یا کمتر شوند (به نفع خریدار). از این رو خواهشمند از مطالعه دقیق این بخش در قبل از خرید خود دقت نمائید تا خدانکرده دچار مشکلاتی نشوید که ما شرمنده همراهان عزیز شویم.

از همکاری شما دوستان و همراهان عزیز بینهایت سپاس  و تشکر داریم.

با تشکر بخش پشتیبانی دیناپارس

۱۳۹۸/۰۴/۱۹